חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית מאפיינים

להתחדש עם חיפוי זכוכית למטבח

בונים מטבח חדש? מבקשים לחפות את קירותיו באופן מוצלח ואיכותי, יעיל ועכשווי? כדאי לכם להכיר את האפשרות של חיפוי זכוכית למטבח בהתאמה אישית מלאה, באמצעות חיפוי עמיד ופשוט לניקוי ותחזוקה, בעל עיצוב מרהיב וייחודי משלכם. מדובר בחיפויים חדשניים ויוקרתיים, עשויים מזכוכית מלוטשת ותקנית, עמידה לחום בעובי של שיש מ"מ בגוון אקסטרה קליר. הזכוכית מתוכננת במידות מדויקות למטבח שלכם, לרבות חיתוכם מדויקים לשקעים עם מגוון עשיר של צבעים לבחירה, וניתן לשלב כל הדפסה מבוקשת.

חיפוי איכותי, חזק ועמיד במיוחד

חשוב לדעת כי חיפוי זכוכית עבור קירות המטבח מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת המספקת זכוכיות מוחסמות עבות, חזקות ועמידות במיוחד. זכוכיות אלו בעובי של שישה מ"מ עברו תהליך מיוחד של חימום שהפך אותן לעמידות ביותר, פי ארבע מזכוכית סטנדרטית וכמעט בלתי ניתנות לשבירה. כך שאין צורך להתייחס לחפוי זה בזהירות יתרה ובאופן שונה מכל חיפוי אחר. בנוסף לכך החיפוי גם עמיד בפני לכלכוך, רטיבות, קור, חום ושינויי טמפרטורה, והוא שומר על חזותו המקורית המבריקה ומהרשימה.

תכונות אלו הופכות את חיפויי הזכוכית מתאימים לשימוש במטבח, והם ישרתו את בעליהם לטווח הארוך. עבור חיפויי קיר מטבח נעשה על ידינו שימוש בזכוכית מחוסמת אקסטרה קליר, אשר שלא כמו זכוכית רגילה אינה מכילה עופרת שעם הזמן גורמת לגוון הזכוכית להפוך לירקרק. זכוכית אקסטה קליר נטולת עופרת אינה משנה את גוונה השקוף וכך היא גם מהווה מצע מעולה לחיפוי זכוכית שנצבע או מודפס בגוונים בהירים או כהים.

פשטות תחזוקה וניקיון

בחירה בקיר זכוכית למטבח תעניק לכם חיפוי עמיד שאינו נדרש בתחזוקה ושקל לנקותו. הזכוכית אינה סופחת לכלוך מכל סוג בין אם מדובר באבק, כתמי שומן, טביעות אצבעות, כתמי אוכל, רטיבות, לחות ועוד. כמו כן הלכלוך אינו בולט על גבי חיפוי הזכוכית, וקל להסירו באמצעות חומר ניקוי פשוט לחלונות ומטלית לחה או יבשה. לאחר הסרת הלכלוך לא נותרים סימנים על גבי הזכוכית.

בנוסף לכך, שלא כמו חיפוי קרמיקה שיש בו חריצים בהם לכלוך נוטה להצטבר, חיפוי זכוכית הינו משטח חלק ואחיד שאינו צובר לכלוך. תכונות אלו הופכות את חיפויי הזכוכית מושלמים למטבח המייצר כמויות גדולות של לכלוך, בשומרם על רמה גבוהה של ניקיון בחדר ועל חזות אסטטית ונעימה.

מגוון אפשרויות עיצוב

יתרון מהותי נוסף שהפך חיפויים מזכוכית לכל כך מבוקשים במטבחים, הינו חזותם המרשימה, המבריקה, האחידה והעכשווית, שניתן לבוחרה מקשת גדולה של גוונים, החל בזכוכית בגוון שקוף לזכוכית חלבית, זכוכית מעושנת ועד צבעונית. על חיפויים אלו ניתן להדפיס כל דימוי ותמונה מבוקשת בשלל צבעים וגוונים. תוכלו למשל להדפיס עיטורי פרחים על רקע בגוון של ארונות המטבח, להדפיס תמונה של ים, כלי מטבח, פירות וירקות, תמונה של ארוחה משפחתית ועוד.

מבחר זה מאפשר התאמה מלאה של החיפוי להעדפות אישיות ולסגנון וצבעי המטבח, בין אם מדובר בהתאמה לגוון ארונות, קירות המטבח או משטח העבודה שלו. כך חיפויי הזכוכית יכולים להתאים לכל מטבח בכל סגנון עיצוב, בין אם מדובר במטבח מודרני, קלאסי, כפרי, פרובנס, תעשייתי, אקלקטי, ים תיכוני וכדומה. חשוב לציין כי גם הצבעים וגם ההדפסים של חיפוי הזכוכית אינם מתבלים לאורך זמן בזכות איכותם ובהיותם מודפסים בצד פנימי של הזכוכית המספקת להם הגנה מלאה מפגעי הסביבה.

מידות מדויקות והתקנה

בזכות טכנולוגיות חיתוך מתקדמות ומדויקות, חיפויי קירות מזכוכית למטבח מוצעים בהתאמה אישית מלאה למידות של המטבח. ניתן להתאים את החיפוי לגובה ואורך רצוי ואף לספקו עם חיתוך מדויק עבור פתחי שקעי חשמל. החיפוי עצמו מגיע מוכן לבית הלקוח והתקנתו בהשוואה לסוגי חיפוי אחרים הינה פשוטה ומהירה תוך שעות בודדות.

עבודות אלו כוללות הכנה של הקיר עם הסרה של חיפוי קודם והסרה של מתגים ושקעי חשמל, בעוד ההתקנה עצמה של החיפוי אינה מלכלכת ומתאימה לכל סוג של מטבח. כך תוכלו לזכות בחיפוי חדש תוך זמן קצר במיוחד, ללא צורך בעבודות ניקיון מייגעות לאחר התקנתו ועם חידוש מהיר של הפעילות במטבח.

תהליך חיפוי המטבח בזכוכית

תהליך חיפוי המטבח בזכוכית מורכב ממספר שלבים בסיסיים:

  • בחינת האזור במטבח שרוצים לחפות, גודלו, צורתו ומצבו ומתן הצעת מחיר לחיפויי הזכוכית.
  • מדידה מדויקת בשטח של גודל החיפוי, גובה, אורך ורוחב, לרבות מיקום מדויק של פתחים נדרשים, למשל עבור מתגים ושקעי חשמל, חורים לתליית מדפים וכדומה. חשוב לציין כי את דרישות חיתוך יש לדעת מראש מכיוון שיש לבצעו טרם פעולת חיסום הזכוכית.
  • בחירת גוון מתאים לחיפוי ובמידת הצורך בחירה של הדפסה מועדפת ובחינת התאמה למידות החיפוי.
  • לוחות הזכוכית מסוג אקסטרה קליר ייחתכו בבית העסק במדויק בהתאם למידות המבוקשות, ואז יעברו תהליך של חיסום בהתאם לדרישות תו התקן הישראלי.
  • לאחר החיסום הזכוכית תעבור הליכים של ליטוש והברקה שיעניקו לה את חזותה המרשימה.
  • כעת ניתן לצבוע את הזכוכית באופן פרטני עם עבודה ידנית ומוקפדת בעזרת צבע איכותי, מיוחד ועמיד ביותר.
  • לחילופין אפשר לבחור בהדפסה דיגיטלית מתקדמת המבוצעת ישירות על גבי לוח הזכוכית ברמה גבוהה במיוחד של רזולוציה. בכל מקרה גם הצביעה וגם ההדפסה מבוצעות על גבי צידו האחורי של החיפוי.
  • הקירות יוכנו לקראת החיפוי בהתאם למצבם, בין אם יש צורך בניקיון של הקירות, בצביעה, הסרת צבע או חיפוי ישן וכדומה. כמו כן יוסרו מהקירות שקעים ומתגי חשמל.
  • בעזרת דבק מיוחד עמיד בפני עובש ולחות חיפוי הזכוכית יודבק לקירות המטבח, כאשר השימוש במטבח אפשרי לאחר שהדבק הגיע לייבוש מלא, בתהליך הלוקח בכללותו מספר שעות בודדות.
צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!