אביזרים מקלחונים

אביזרים מקלחונים

אביזרים למקלחונים

בין אם אתם עוברים דירה לדירה חדשה ובין אם אתם משפצים את הדירה הנוכחית שלכם, נפתחת בפניכם הזדמנות-פז לעצב מחדש, לא רק את חדרי הבית השונים, אלא גם את חדר האמבטיה שלכם. אביזרים למקלחונים יכולים לסייע לכם בכך מאד, מאחר והם מסוגלים למנף את המראה של חדר האמבטיה המחודש ולהוסיף לו את הטאץ' הייחודי שאליו אתם מכוונים. מה חשוב לדעת עלים?

אביזרים למקלחונים ולחדר האמבטיה

על מנת לאחסן את הפריטים הרבים שנמצאים בחדר האמבטיה באופן הכי אסתטי שאפשר, מומלץ לרכוש ארונות וסוגי ריהוט נוספים שונים שמיועדים להיות עמידים בלחות וברטיבות הקיימות בחדר המשמש לרחצה. ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות ואמצעי אחסון נוספים המיועדים לחדר אמבטיה, ולהוסיף, בזכותם, גם אופי מיוחד לחדר. יתרה מכך, אנחנו מדברים על ארונות מועילים, שבהם, תוכלו לאחסן את המגבות, התמרוקים, בקבוקי השמפו, הסבונים וכן הלאה.

באופן זה, החפצים והתמרוקים המשמשים אתכם בחדר האמבטיה לא יהיו מפוזרים בכל מקום, ולכם – תהיה גישה נוחה ומסודרת אליהם. כאמור, חשוב לוודא שכל סוג ריהוט שאתם מכניסים לחדר האמבטיה שלכם יהיה מיועד לכך, כי ישנם בשוק כיום לא מעט ארונות ועזרי אחסון שהם נפלאים לשאר חלקי הבית, אבל אם תכניסו אותם לחדר האמבטיה, חייהם יתקצרו בצורה משמעותית.

אביזרים למקלחונים – שילוב בין יצירתיות, תועלת ואסתטיקה

כל אביזר שתוסיפו לחדר האמבטיה מוסיף לנראותו האסתטית החדר ומעניק לו תחושת חמימות נוחה. תוכלו, למשל, את קירות החדר בגוון רך ובהיר, למקם על הרצפה שטיחון נעים, להוסיף חפצי נוי נוספים (כמו סלסלות קטנות למגבות, נר ריחני, סידור של חלוקי נחל, ובעתם, כל דבר שיעזור לכם להפוך את חדר האמבטיה לחדר שבו תשמחו לסיים את יום עבודתכם המייגע ולהירגע בו.

אם חדר האמבטיה שלכם רחב ידיים, ולכן, אינו משרה אווירה חמימה, תוכלו להשיג אווירה כזו באמצעות שילוב עץ עמיד במים (או, לחילופין, שילוב דמוי-עץ) כדי לתת לחדר מראה יוקרתי וייחודי יותר.

Style Glass מתמחה בהתאמה אישית, בתכנון ובביצוע של עבודות מיוחדות בדירות, בבתים ובמבני ציבור. לייעוץ, תכנון והתקנה, פנו אלינו בטלפון 050-6537043.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!