אמבטיונים

אמבטיונים

אמבטיונים מעוצבים עם קירות זכוכית

אם חשבתם שרק מקלחון ניתן לחפות בקירות זכוכית, אתם טועים. בימינו ניתן גם לחפות בזכוכית אמבטיונים וכך לזכות במרחב רחצה מחופה ששומר על פרטיות ומונע את הרטבת החדר. היתרון חיוני במיוחד לבית שיש בו ילדים קטנים הנוטים בעת הרחצה להשפריץ מים לכל עבר.

על מה ולמה אמבטיון?

אפשר לחלק את האנושות לשני סוגים, אלו שאוהבים מקלחת ואלו שאוהבים אמבטיה. אמנם, בעידן שבו הכל יותר מהיר ומיידי, החלוקה נוטה לכיוון של מקלחות על פני אמבטיות, בייחוד כאשר השטח הפנוי בחדר הרחצה מאוד מצומצם. אך עדיין יש כאלו שלא יהיו מוכנים לוותר על אמבטיה בזכות ההנאה, השלווה והרגיעה העמוקה שבשכיבה באמבטיה מלאה במים חמימים. 

בנוסף לכך, אמבטיות נחוצות במשפחות שיש בהן ילדים קטנים, כשהישיבה בתוך אגן מים נעים וחמים מהווה מרכיב מהותי משגרת היום עם אמבטיון בו הם יכולים לשחק, לדמיין ולהירגע. ובימינו האפשרות לשלב באמבטיון קירות זכוכית החזירה את תהילת העבר והפכה אותו שוב למבוקש.

אם כבר אמבטיון אז שיהיה עם זכוכית

אחת הבעיות העיקריות שמציבה רחצה באמבטיון הינה הרטיבות שנוצרת בסביבה. למרבה המזל, בימינו ניתן לפתור את הבעיה הזו באופן הדומה לפתרון המוצע עבור מקלחונים, עם חיפוי קירות מזכוכית איכותי, בטוח ומעוצב. חיפוי הזכוכית המחובר לקירות ותוחם את דפנות האמבטיה מספק מתחם רחצה אינטימי, פרטי ואטום הממזער הרטבה של חדר הרחצה על פרטיו השונים כמו רצפות, קירות, מגבות, ארונות, מגבות ונייר טואלט.

כך, בעזרת חיפוי של האמבטיון ניתן לזכות בחדר רחצה יבש הממזער סכנת החלקה ושניתן לעצבו עם ריהוט פחות עמיד למים כמו ארונית מעץ מלא. את חיפוי הקירות ניתן גם לעצב בהתאמה אישית מלאה למידות האמבטיון ומיקומו, העדפות אישיות וסגנון עיצובו של החדר.

אמבטיון מעוצב בהתאמה אישית

עימנו תזכו לקבל אמבטיון מחופה בזכוכית מעוצב בהתאמה אישית מלאה, שיתרום לשדרוג חזות חדר הרחצה. עיצוב אישי של חיפוי זכוכית האמבטיון יבוא לכדי ביטוי בצורת חיפוי הזכוכית, מספר הדלתות, אופי עבודות פרזול, סוג זכוכית מחוסמת שיכולה להיות שקופה, חצי אטומה או אטומה, זכוכית צבעונית, זכוכית צרובה או זכוכית מודפסת, וזאת בשלל גוונים ודוגמאות לבחירה.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!