ויטרינות

ויטרינות

ויטרינות מיוחדות עמידה בתקנים במחירים מפתיעים!

STYLE-GLASS ניסיון רב בתכנון עיצוב ובניה של ויטרינות זכוכית.

צוות מתקינים מוביל ומקצועי שמצויד בכלים חדשניים.

ויטרינות זכוכית

את המונח ויטרינות זכוכית אנחנו מכירים, לרוב, מדמותה של אותן ויטרינות זכוכית גדולות הממוקמות בחזיתן של חנויות ובתי עסק. בשימושן זה, מיועדות ויטרינות זכוכית לפתוח בפני הלקוחות הפוטנציאליים אפשרות לבחון את המוצרים הנמכרים בחנות, וגם, כמובן, למנוע כניסתם שלאנשים שאינם מורשים לשטח החנות. מאידך, כשאנחנו מדברים על ויטרינות זכוכית המיועדות לשימוש הפרטי, הביתי, מן הסתם, זו לא המטרה שאותן הוויטרינות תהיינה אמורות למלא.

אולם, למרות זאת, גם במקרה של ויטרינות זכוכית המיועדות לבית, המדובר באותו הקונספט המבני – משטח זכוכית גדול שנמתח, לרוב, בין התקרה להרצפה ומספק חיץ פיזי, אבל לא ויזואלי, בין חללים שונים, מבלי לפגוע בזרימה הוויזואלית שבמקום.

ויטרינות זכוכית – מהו העיקרון שמאחורי בנייתן?

על אף שבשנים האחרונות, תחום עיצוב הפנים משתמש הרבה בזכוכית, לא כל שילוב של זכוכית בעיצוב נחשב כ"וויטרינה", גם במקרים שבהם זכוכית זו תופסת שטחו של קיר שלם. אחד ממאפייני היסוד של ויטרינות זכוכית הוא שימוש בלוח הזכוכית הגדול, ולא במספר לוחות זכוכית קטנים יותר, תוך שימוש ברכיבי השלד (פרופילים עשויים אלומיניום וכד') רק במקומות שבהם הדבר הכרחי מבחינה בטיחותית – כלומר, בפינות הוויטרינה וכד'.

כך שכל עוד, הדבר אינו נדרש, פרופיל לא ישולב הוויטרינה, והרצף הוויזואלי ימשיך להישמר. על אף שהוויטרינה הביתית אינה ממלאת מטרה זהה לזו שממלאת הוויטרינה בבית עסק או בחנות, אף הוויטרינות הביתיות מספקות תפקיד מסוג מסוים של תצוגה ולכן, ויטרינות זכוכית לא תמוקמנה, לדוגמה, בשירותים, אלא יותר באזורים שבהם, בצידה השני של הוויטרינה ישנו מרחב מסוים שאליו נרצה להיות חשופים מהבחינה הוויזואלית, על אף הצורך להציב מחיצה פיזית בינינו לבינו.

ויטרינות זכוכית ושימושן הביתי

וויטרינות זכוכית תשולבנה בשימוש ביתי בשני מקרים – כחיץ פיזי (אבל שקוף) בין החלל הפנימי של הבית לבין החוץ, וכאמצעי לחלוקה ולהפרדה בין חללים שנמצאים בבית-עצמו. בכל אחד מהמקרים, חשוב לבחון היטב את איש המקצוע המתכנן והמתקין, שכן, אחרי הכל – ויטרינות זכוכית עשויות זכוכית והבטיחות, גם כאן, מעל לכל.

Style Glass מתמחה בהתאמה אישית, בתכנון ובביצוע של ויטרינות זכוכית בבתים פרטיים, בגופים ציבוריים ובבתי עסק. לייעוץ, תכנון והתקנה, פנו אלינו בטלפון 050-6537043.

 

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!