מעקות לבריכה

מעקות לבריכה

יש לכם בריכה בבית? עומדים לבנות בריכה חדשה? אם כן, הבטיחות היא הנושא הראשון שאתם חייבים לחשוב עליו. אנו שומעים סיפורים בחדשות כל הזמן, אסונות גדולים אשר נגרמו כתוצאה מגישה של ילדים אל הבריכה, ולכן בכל בית בו מותקנת בריכה חייבים להתקין מעקה לברכה 

אחת ההתלבטויות של רבים אשר מבינים כי הם חייבים להתקין מעקה סביב הבריכה, הוא נושא העיצוב. אם בעבר האפשרויות היחידות היו גדרות מתכת אשר היו יוצרות תחושה של "כלא" ומפחיתות מעיצוב הפנים המרשים של הגינה, אך היום יש אפשרות הרבה יותר טובה אשר תאפשר לכם להעניק את ההגנה המתאימה לגינה שלכם, ולא לגרוע מעיצוב הפנים כהוא זה – מעקות זכוכית.

האם מעקות זכוכית לבריכה בטיחותיים מספיק?

התשובה היא בהחלט כן. מעקות זכוכית מאפשרים לכם לתחום את כל האזור של הבריכה ולהיות בטוחים כי המקום בטוח מספיק ולא מאפשר גישה לא מפוקחת לבריכה, ללא דאגות, וכאשר אתם זוכים ליתרון גדול ומשמעותי מאוד שהוא העיצוב.

מעקות זכוכית לבריכה מעניקים מראה מעוצב ומרשים מאוד לגינה, דרכם ניתן לראות את הבריכה כך שהם לא מפריעים לנוף של הגינה ומעניקים תחושה מרחבית ללא עצירה של הנוף המרשים. אם אתם רוצים לשלב מעקות זכוכית לבטיחות ומראה מרשים בגינה שלכם, סטייל גלאס מעניקים לכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו. תוכלו לבחור בהתאמה אישית את גודל המעקות, הגובה, העיצוב ועוד פרטים נוספים אשר יהפכו את התיחום של הבריכה למרשים ומיוחד, והכל במחיר משתלם ונוח.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!