מעקות לבריכה

מעקות לבריכה

יש לכם בריכה בבית? עומדים לבנות בריכה חדשה? אם כן, הבטיחות היא הנושא הראשון שאתם חייבים לחשוב עליו. אנו שומעים סיפורים בחדשות כל הזמן, אסונות גדולים אשר נגרמו כתוצאה מגישה של ילדים אל הבריכה, ולכן בכל בית בו מותקנת בריכה חייבים להתקין מעקה לברכה . אחת ההתלבטויות של רבים אשר מבינים כי הם חייבים להתקין מעקה סביב הבריכה, הוא נושא העיצוב. 

אם בעבר האפשרויות היחידות היו גדרות מתכת אשר היו יוצרות תחושה של "כלא" ומפחיתות מעיצוב הפנים המרשים של הגינה, אך היום יש אפשרות הרבה יותר טובה אשר תאפשר לכם להעניק את ההגנה המתאימה לגינה שלכם, ולא לגרוע מעיצוב הפנים כהוא זה – מעקות זכוכית.

האם מעקות זכוכית לבריכה בטיחותיים מספיק?

התשובה היא בהחלט כן. מעקות זכוכית מאפשרים לכם לתחום את כל האזור של הבריכה ולהיות בטוחים כי המקום בטוח מספיק ולא מאפשר גישה לא מפוקחת לבריכה, ללא דאגות, וכאשר אתם זוכים ליתרון גדול ומשמעותי מאוד שהוא העיצוב.

מעקות זכוכית לבריכה מעניקים מראה מעוצב ומרשים מאוד לגינה, דרכם ניתן לראות את הבריכה כך שהם לא מפריעים לנוף של הגינה ומעניקים תחושה מרחבית ללא עצירה של הנוף המרשים. אם אתם רוצים לשלב מעקות זכוכית לבטיחות ומראה מרשים בגינה שלכם, סטייל גלאס מעניקים לכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו. תוכלו לבחור בהתאמה אישית את גודל המעקות, הגובה, העיצוב ועוד פרטים נוספים אשר יהפכו את התיחום של הבריכה למרשים ומיוחד, והכל במחיר משתלם ונוח.

מעקה זכוכית לבריכה

זה לא משנה אם זו בריכת השחייה הציבורית או הבריכה הביתית שלכם, מעל לרצון להפוך אותה לאסתטית ומזמינה, יש צורך להתייחס, בראש ובראשונה, להתייחס לאספקט הבטיחותי. כדי למנוע גישתם של אנשים לא רצויים לבריכה, כמו גם לצורך ניתוב המעבר בדרך מסוימת, תצטרכו להיעזר במעקה או בגדר.

וכאן, מתחילה הבעיה – איך משתמשים בגדר או במעקה מסביב לבריכה, מבלי ליצור תחושה מעיקה, סוגרת ולוחצת. הפתרון לכך עשוי להיות פשוט למדי – מעקה זכוכית לבריכה. אבל, בהגיעכם לבחור מעקה כזה, אתם עשויים לגלות שלא מעט אפשרויות עומדות בפניכם.

מעקה זכוכית לבריכה – סוגי הזכוכית

כיום, ישנם לא מעט סוגי זכוכית שבאמצעותם אפשר ליצור את מעקות הזכוכית שמתאימים לבריכת השחייה שלכם. הזכוכית של המעקה יכולה להיות רגילה ושקופה, חלבית, שחורה (המיועדת להגנה מפני קרני השמש) ואפילו – מודפסת.

כמו כן, קיימת גם האפשרות להשתמש בזכוכית אטומה, שמותאמת במיוחד למקומות שבהם נדרשת לכם פרטיות, בלי עיניים חטטנית. אין זה משנה באיזו מהאפשרויות שהזכרנו תבחרו, התקן הישראלי מחייב את יצרני זכוכית וספקי מעקות לעבוד עם זכוכית רבודה בלבד, כך שהזכוכית אינה יכולה להתנפץ לרסיסים קטנים וחדים אלא נסדקת באופן שעדייו מונע מעבר דרכה.

מעקה זכוכית לבריכה – אופן עיגון הזכוכית

קיימת חשיבות גם לצורה שבה מעוגן המעקה, וזאת, כחלק רלוונטי מהתועלת שהיא מביאה. מעקה זכוכית לבריכה עשוי להיות מעוגן במספר דרכים שונות, למשל, באמצעות עמודים (עמודי עץ, ברזל או נירוסטה) שביניהם – לוחות הזכוכית. למרות שהעמודים-עצמם חזקים ואיתנים, אולם הם יוצרים הפרעה מסוימת לאפשרות שדה ראייה פתוח מאופק לאופק, וגם זו עובדה שחשוב להתחשב בה.

דרכים נוספות לעיגון מעקה זכוכית לבריכה הם העיגון המובנה ועיגון המנטים, שבו מעוגנים משטחי הזכוכית מצידם התחתון לקרקע ומצידיהם למשטחים יציבים המשיקים להם. חשוב לזכור, כי מעקה זכוכית לבריכה עדיף בהרבה על מעקות העשויים סורגים, שכן הוא אינו מכיל מרווחים, ולכן, מעקה זכוכית לבריכה נחשב לבטיחותי יותר.

Style Glass מתמחה בהתאמה אישית, בתכנון ובביצוע של מעקה זכוכית לבריכה בבתים פרטיים ובגופים ציבוריים. לייעוץ, תכנון והתקנה, פנו אלינו בטלפון 050-6537043.

 

 

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!