מעקות למדרגות

מעקות למדרגות

מחפשים את הפתרון הטוב ביותר למדרגות בבית שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. אין ספק כי היום מעקות למדרגות מזכוכית הפכו לנושא המדובר ביותר. מעקות זכוכית מעניקים יתרונות חשובים לכל בית, ובמיוחד כאשר המעקות הללו מותקנים על מדרגות פנים.

בין היתרונות העיקריים והחשובים של מעקות למדרגות מזכוכית תמצאו:

  • הזכוכית קלה לניקוי באמצעות חומר ניקוי ייעודי ולכן אתם יכולים לשמור על מעקה מבריק ונקי כל הזמן ללא מאמץ רב.
  • השקיפות של הזכוכית מאפשרת להעניק לבית מראה מרחבי ומואר יותר. מעקה מחומרים אטומים היה יוצר תחושה מצומצמת יותר ומונע את התחושה המרחבית בבית.
  • ניתן לשלב מגוון רחב של עיצובים וסגנונות על הזכוכית כמו הדפסות שונות, שילוב ניקל וחיתוכים מיוחדים אשר יעניקו למעקה מראה מרשים ומיוחד.

לכן, אם אתם רוצים להחליף את מעקה המדרגות המיושן בתוך הבית שלכם, אין ספק כי מעקות למדרגות מזכוכית הם הפתרון הנכון בשבילכם.

התאמה אישית של המעקה

כל גרם מדרגות הוא שונה, בין אם מבחינת הגודל שלו, הרוחב, מספר המדרגות, האם נדרש מעקה משני הצדדים או רק מצד אחד, האם מדובר במדרגות ישרות או מעוקלות ועוד. כל פרט כזה ישפיע על המעקה הנבחר, ההתקנה שלו וכמובן – העלויות.

לכן, בחברת סטייל גלאס אתם יכולים למצוא התאמה אישית מדויקת בשבילכם. אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם ואת מעקות הזכוכית הנכונים ביותר עבור גרם המדרגות הפנימי בבית שלכם.

מעקה זכוכית למדרגות

התלהבתם ממעקה זכוכית מרהיב אצל השכנים? פגשתם מעקה זכוכית למדרגות בתוכניות טלוויזיה יוקרתיות? ראיתם מעקה כזה במגזין אדריכלות ועיצוב פנים? אנחנו לא מאשימים אתכם שנדלקתם על אחד מהטרנדים הכי חמים של השנים האחרונות בתחום עיצוב הבית והאדריכלות. אבל לפני שאתם רצים לקנות מעקה זכוכית למדרגות לבית הפרטי או לעסק שלכם, ישנם מספר דברים שחשב שתדעו על הקונספט הזה.

מעקה זכוכית למדרגות – הביקוש האופנתי גובר!

מידי שנה, יותר ויותר אנשים הולכים שבי ומתאהבים במעקות הזכוכית. אם זה עבור המדרגות הפנימיות שביתם, למרפסות או לבית העסק. זה ברור לגמרי, בשל יופיים ועמידותם של מעקות זכוכית.

בנוסף, אנשים מעדיפים את המעקות שלהם כשהם שקופים (לומר, עשויים זכוכית) מכיוון שמעקות כאלה אינם קוטעים את הזרימה הוויזואלית הטבעית שצריכה להיות בבית מעוצב, בין אם בתוכו (בין החללים השונים שלו) ובין אם בין פנים הבית לבין העולם שבחוץ. אבל, היות ואנחנו מדברים על זכוכית, שכירת שירותיהם של אנשי מקצוע בתחום עבודות הזכוכית תצריך אתכם לבחון ולהיות מודעים למספר דברים.

מעקה זכוכית למדרגות – מה חשוב לכם לבדוק?

מהו הסוג של הזכוכית שבה משתמשים לצורך ביצוע המעקה – כידוע, ישנם סוגי זכוכית שונים, שחלקם, אינם מתאימים למשימה הנכבדה המוטלת על מעקה זכוכית למדרגות. ולכן, חשוב להיות מודעים לכך, בעת תכנון המעקה.

עובייה של הזכוכית – ההחלטה על עוביו של לוח זכוכית, תמיד, תצטרך לקחת בחשבון נתונים שונים (כדוגמת לחצי הרוח הפועלים על המבנה, למשל), ולכן, חשוב שהתכנון ייעשה על ידי בעל מקצוע מנוסה.

התקנת המעקה – חשוב לבדוק כי החברה המתקינה הינה בעלת ניסיון בתחום התקנת מעקות זכוכית. שכן ישנן המון חברות העוסקות בעבודות הזכוכית השונות, אבל לא כולן מתמחות בהתקנת מעקות זכוכית, בעיקר לא מעקה זכוכית למדרגות פנים, הממוקם במקום אסטרטגי כמו גרם המדרגות.

Style Glass מתמחה בהתאמה אישית, בתכנון ובביצוע של עבודות הזכוכית השונות בבתים פרטיים, בגופים ציבוריים ובבתי עסק. לייעוץ, תכנון והתקנה של מעקות זכוכית למדרגות, פנו אלינו בטלפון 050-6537043.

 

 

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!