מעקות למדרגות

מעקות למדרגות

מחפשים את הפתרון הטוב ביותר למדרגות בבית שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון. אין ספק כי היום מעקות למדרגות מזכוכית הפכו לנושא המדובר ביותר. מעקות זכוכית מעניקים יתרונות חשובים לכל בית, ובמיוחד כאשר המעקות הללו מותקנים על מדרגות פנים.

בין היתרונות העיקריים והחשובים של מעקות למדרגות מזכוכית תמצאו:

  • הזכוכית קלה לניקוי באמצעות חומר ניקוי ייעודי ולכן אתם יכולים לשמור על מעקה מבריק ונקי כל הזמן ללא מאמץ רב.
  • השקיפות של הזכוכית מאפשרת להעניק לבית מראה מרחבי ומואר יותר. מעקה מחומרים אטומים היה יוצר תחושה מצומצמת יותר ומונע את התחושה המרחבית בבית.
  • ניתן לשלב מגוון רחב של עיצובים וסגנונות על הזכוכית כמו הדפסות שונות, שילוב ניקל וחיתוכים מיוחדים אשר יעניקו למעקה מראה מרשים ומיוחד.

לכן, אם אתם רוצים להחליף את מעקה המדרגות המיושן בתוך הבית שלכם, אין ספק כי מעקות למדרגות מזכוכית הם הפתרון הנכון בשבילכם.

התאמה אישית של המעקה

כל גרם מדרגות הוא שונה, בין אם מבחינת הגודל שלו, הרוחב, מספר המדרגות, האם נדרש מעקה משני הצדדים או רק מצד אחד, האם מדובר במדרגות ישרות או מעוקלות ועוד. כל פרט כזה ישפיע על המעקה הנבחר, ההתקנה שלו וכמובן – העלויות.

לכן, בחברת סטייל גלאס אתם יכולים למצוא התאמה אישית מדויקת בשבילכם. אנשי המקצוע שלנו יעניקו לכם ליווי מקצועי לאורך כל הדרך ויאפשרו לכם למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם ואת מעקות הזכוכית הנכונים ביותר עבור גרם המדרגות הפנימי בבית שלכם.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!