מקלחון פינתי

מקלחון פינתי

מקלחון פינתי הוא מוצר אשר מאפשר לכם לנצל באופן נכון יותר את החלל בחדר המקלחת, ולשלב את המקלחון בפינת החדר בכדי להעניק יותר מרחב פנימי בחלל כולו. שילוב של מקלחון פינתי בחדר האמבטיה מעניק כמה יתרונות חשובים מאוד:

  • ניצול נכון של החלל ותכנון חכם יותר של עיצוב פנים חדר המקלחת.
  • חסכון בעלויות שכן עבור מקלחון פינתי יש צורך רק בשני קירות זכוכית בדרך כלל, ולא ארבעה כמו במקלחון המוצב במרכז החדר, או שלושה כמו במקלחון אשר צמוד לאחד הקירות של החדר.
  • שימוש בפינות הקירות גם לצורך שילוב תאי אחסון ואקססוריז מתאימים שישדרגו את חווית המקלחת.

לכן, אם אתם רוצים לבנות מקלחון חדש בבית שלכם, מקלחון פינתי בהחלט יכול להוות פתרון מוצלח, ובמיוחד אם מדובר בחדר מקלחת קטן יחסית.

מקלחון פינתי מבית סטייל גלאס

סטייל גלאס הינה חברה המציעה לכם מגוון רחב של מקלחונים ומוצרי זכוכית שונים באיכות הגבוהה ביותר. החברה עובדת יחד אתכם לאורך כל הדרך ומאפשרת לכם לקבל מקלחון פינתי בהתאמה אישית ועל פי הדרישות שלכם.

החל משלב התכנון, בחירת החומרים, העיצוב ועוד, צוות החברה מלווה אתכם לאורך כל הדרך וכך מאפשר לכם להיות בטוחים כי תקבלו בדיוק את המוצר שציפיתם לו, ותוכלו ליהנות מהמקלחון החדש בבית שלכם לאורך שנים רבות.

אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים מקלחון פינתי מפנק ואיכותי, פנו עוד היום אל סטייל גלאס ותוכלו למצוא את הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר עבורכם!

מקלחונים פינתיים לניצול מלא של המרחב

במציאות של ימינו, בה מחירו הנדל"ן רק עולה, החללים השונים בבית הולכים ומצטמצמים. מסיבה זו, במרבית הבתים חדרי הרחצה שומרים על ממדים קומפקטיים במטרה לנצל את שטח הבית לצרכים חיוניים נוספים. אי לכך רבים בוחרים במקלחונים פינתיים לחדר הרחצה, המנצלים באופן אופטימאלי את המרחב הנתון.

היתרונות של מקלחון פינתי

כפי ששמו מעיד עליו, מקלחון פינתי ממוקם בפינת החדר בין שני קירות. מיקום זה מאפשר ניצול מלא של חלל מוגבל בשטחו, עם מקלחון קטן מידות העושה שימוש נכון בפינות החדר ומותיר חלל מרווח לתנועה, מעבר ולפעולות נדרשות. בנוסף לכך, בחירה במקלחון פינתי גם חוסכת בעלויות התקנת מקלחון זכוכית מכיוון שהיא עושה שימוש בשני קירות קיימים של החדר. זאת לעומת מקלחון מרכזי הנדרש בשלושה קירות במידה ויש לו קיר אחורי או בארבעה קירות אם הוא ממוקם במרכז החדר.

כמו כן, השימוש בפינת החדר מקל על התקנה של אבזרים שונים במקלחון על גבי הקירות, כמו מדפים או מתלים, שלא אחת יותר מורכב להתקינם על גבי קירות זכוכית. מעבר לכך מקלחון פינתי ניתן לעצב באופנים שונים כך שיתאים לסגנון עיצוב החדר ולצרכים והעדפות אישיות.

מקלחון פינתי מזכוכית

רבים בוחרים במקלחונים פינתיים עם סגירה של קירות זכוכית, המספקת מענה מעוצב, פרקטי ואסטטי שמונע את הרטבת החדר, נותן פרטיות בעת הרחצה ומשדרג את חזות המרחב. כמו כן מקלחונים פינתיים מזכוכית מוצעים בימינו בהתאמה אישית מלאה, הניכרת בכל מרכיבי המקלחון, לרבות:

  • מידות- ניתן לבחור מקלחון במידה המתאימה לשטח פנוי, לגודל החדר והעדפות אישיות, שמספק מרחב נוח לרחצה לצד שמירה על נוחות מעבר וביצוע פעולות נוספות בחדר הרחצה.
  • צורה- בימינו מקלחונים מזכוכית פינתיים מוצעים בצורות שונות, למשל כמקלחון מרובע, מלבני, עגול וחצי עגול.
  • דלתות- ניתן לבחור בין דלת אחת או שתיים וכן לבחור בין דלתות עם ציר לרבות כאלו שניתן לקפלן, וכך להגדיל את שטח חדר הרחצה כשלא מתקלחים. כמו כן ניתן לבחור בדלתות הזזה הנעות על גבי מסילה עילית או תחתית.
  • זכוכית- מקלחון פינתי אפשר לעצב עם סוגים שונים של זכוכית חסומה, למשל שקופה, אטומה, צרובה או מודפסת.
צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!