מקלחונים יוקרתיים

מקלחונים יוקרתיים לשדרוג חדר הרחצה

מבקשים להזמין מקלחונים יוקרתיים שישתלבו עם עיצוב ייחודי של חדר הרחצה וישדרגו את המרחב? אצלנו תזכו במענה שלם עם תכנון והתקנה של מקלחוני זכוכית יוקרתיים תוצרת הארץ בהתאמה אישית מלאה, המסופקים עם אחריות ארוכת שנים.

מקלחונים מזכוכית משדרגים את חוויית השימוש

עם מקלחונים מזכוכית כפי שיש לנו תזכו בשדרוג ניכר של חדר הרחצה מבחינה פרקטית ואסטטית כאחת. קודם כל, קירות הזכוכית של המקלחון מונעים את הרטבת חדר הרחצה ושומרים עלו יבש, וכך מגדילים את בטיחותו ואת אפשרויות העיצוב שלו. כמו כן הזכוכיות המשמשות למקלחון הן זכוכיות עבות וחזקות, בטוחות מפני שבירה, העומדות בכל דרישות החוק והתקן.

בנוסף, קירות הזכוכית מעניקים למתרחץ פרטיות מלאה, שניתן להגדילה על ידי בחירה בזכוכיות שאנן שקופות, כמו זכוכית חלבית או מגורענת. ומעבר לכך בחירה במקלחונים מזכוכית תורמת ליצירת מרחב מעוצב יותר אוורירי ופתוח, המעוצב באופן מוקפד ואיכותי עם התאמה מלאה לנתוני החדר.

ליהנות מחדר רחצה יבש

קירות הזכוכית מונעים התזת מים ברחבי חדר הרחצה, שומרים עליו יבש ומונעים את הרטבת פריטי הריהוט השונים, מגבות ונייר טואלט, רצפות וחיפויים. כך ניתן לשמור על רצפת החדר הרבה יותר יבשה ולמזער מצבי החלקה מסוכנים. כמו כן, בחירה במקלחון זכוכית ששומר את החדר יבש מגדילה את טווח פריטי ריהוט שניתן לשלב בחדר.

כך ניתן לעצב חדר רחצה שיש בו  מקלחון זכוכית עם פריטים מעץ טבעי כמו ארוניות, מדפים או דלת כניסה, מכיוון שקירות הזכוכית מונעים השפרצה של מים הגורמת לעץ טבעי להתנפח. בנוסף, מקלחון זכוכית מאפשר לוותר על חיפוי מלא של הקירות באריחים לטובת קירות עם שכבת צבע או טיח מותאם.

מקלחונים בהתאמה אישית

מלבד השימוש בזכוכית איכותיות, מה שהופך מקלחון ליוקרתי הינו ההתאמה האישית שלו לחדר. ההתאמה ניכרת במיקום של המקלחון, במידותיו, סוג הזכוכית והחומרים מהם הוא עשוי וצורתו, בין אם מדובר במקלחון חזיתי, פינתי, מעוגל, עם דלת אחת או שתיים, דלת ציר או על גבי מסילה וכדומה.

התאמה זו מאפשרת לעצב מקלחון במידות מדויקות ומראה מתאים, המשתלב באופן שלם במרחב עם כל סגנון עיצוב ומתמזג עימו לכדי חלל הרמוני ואטרקטיבי. בין אם מדובר בחדר רחצה בסגנון עיצוב מודרני, כפרי, קלאסי וכדומה, אנו נוכל להתקין בו מקלחון יוקרתי מתאים.