מקלחונים מעוצבים

מקלחונים מעוצבים

המקלחונים מבית style-glass הם פרי דמיונכם ועבודת ידינו.

עשויים זכוכית 10\8 מ"מ תוצרת הארץ.

מחוסמת ומלוטשת -תו תקן מוטבע בזכוכית!

מקלחונים מעוצבים מזכוכית

מקלחונים מעוצבים מזכוכית ישפרו את חוויית הרחצה שלכם וישדרגו את חזות חדר הרחצה. המקלחונים תוצרת הארץ מוצעים על ידינו במגוון רחב של סוגים, דגמים, צורות, הדפסים ומידות, עם התאמה אישית לכל שטח נתון וסגנון עיצוב מועדף. כל זאת מסופק עם שירות אדיב ועבור מחירים נוחים עם אחריות ארוכת טווח.

מקלחון מעוצב לשדרוג חדר הרחצה

בחירה במקלחון מעוצב מזכוכית תספק מענה איכותי המשלב בין צרכים פרקטיים לאסטטיים. זאת בדמות מקלחון זכוכית המותאם במדויק למרחב, מנצל אותו באופן מלא ותורם לשיפור משמעותי בחזות חדר הרחצה, לרבות התאמה מלאה לכל סגנון עיצוב מבוקש. התאמה זו ניכרת בבחירה נכונה של גודל וצורת המקלחון, עבודות פרזול מתאימות ובחירה נכונה של דלתות ואופן פתיחתן. כמו כן עיצוב המקלחון מושפע רבות מסוג הזכוכית הנבחר ואופן עיצובה.

מקלחוני זכוכית מעוצבים

בימינו מקלחונים מזכוכית מעוצבים לחדר רחצה הפכו לבחירה מועדפת על יד רבים. זאת בזכות היותם מוצרים חזקים, בטוחים ואטומים למים, המשרים תחושה נינוחה עם אווירה פתוחה, מרווחת ויוקרתית. מדובר בזכוכיות עבות ומחוסמות המותקנות עם עבודת פרזול מקצועית נאותה, העומדות בכל דרישות התקן הישראלי.

הזכוכיות בטוחות לשימוש בזכות רמה גבוהה של חוזק ועמידות בפני שבירה, ובמידה והן כן נשברות הזכוכיות נשארות צמודות לקיר ולא מתפזרות לכל עבר. מעבר לכך, ניתן בימינו לבחור סוגים שונים של זכוכיות לעיצוב המקלחת, החל מזכוכית קליר שקופה, דרך זכוכית חלבית אטומה ועד לזכוכיות מעוטרות בהתזות חול והדפסות.

דוגמאות שונות לעיצוב זכוכית למקלחון

מקלחון זכוכית יכול להיות מעוצב עם סוגים שונים של זכוכיות, למשל זכוכית שקופה המעניקה למרחב תחושה פתוחה ואוורירית או זכוכית אטומה ששומרת על פרטיות המתרחץ. כמו כן ניתן לבחור בקירות זכוכית מעוטרים בהתזות חול על צידם החיצוני או עם הדפסה ישירה על הזכוכית, וכל זאת בשלל דוגמאות, צבעים וטקסטורות. ניתן לבחור הדפסות ישירות על גבי הזכוכית עם כל עיצוב מבוקש, באופן המותאם למידות קירות המקלחון וצורתו ולסגנון המבוקש.

למשל ניתן להדפיס מילה גדולה על דלת המקלחון בסגנון אורבאני עכשווי, ניתן לעצב דלתות חצי אטומות עם עיטור של צללית המשתקפת דרכן קירות זכוכית אטומים עם פסים בהירים וקו נקי ואלגנטי, זכוכיות עם הדפסים מעוגלים בקו אורגאני וטבעי, זכוכיות מעוטרות עם מרקם חלק או מחוספס, ועוד.

טכניקות לעיצוב זכוכית

עיצוב זכוכית למקלחון מוצע בימינו בשתי שיטות עיקריות, של התזת חול והדפסות ישירות:

  • התזות חול- את המראה החלבי של קירות ודלתות זכוכית מקבלים לרוב על ידי שימוש בהתזת חול. מדובר בשיטת עיטור במהלכה מתיזים על הזכוכית חומר דק ועדין שגורם לצריבת הזכוכית ואיטומה בדרגות שונות, וזאת בהתאם לדוגמא מבוקשת שיכולה להיות למשל פסים, עיגולים, צורות אורגניות ועוד.
  • הדפסות ישירות – בזכות התפתחות עולם הדפוס והמעבר לדפוס דיגיטלי ממוחשב על גבי סוגים שונים של חומרים, ניתן להדפיס גם ישירות על גבי זכוכית למקלחון כל הדפסה מבוקשת בכל דוגמא וגוון.

עיצוב הניכר בצורה ובעבודת פרזול

לצד בחירת זכוכית, עיצובם של מקלחונים ניכר גם בצורתם ובעבודת הפרזול שלהם. מבחינת צורה, ניתן לבחור למשל במקלחון פינתי מרובע, מעוגל או בצורת חצי ירח, וכן ניתן לעצב מקלחון חזיתי מלבני המשתרע במרכז החדר לאורך קיר מרכזי, ועוד. עיצוב המקלחון ניכר גם במספר הדלתות שיש לו ואופן פתיחתן, בין אם על גבי צירים או כדלתות הזזה עם מסילה תחתית או עלית. כאמור, גם עבודת הפרזול משפיעה על חזות המקלחון, למשל ניתן לבחור בעבודת פרזול בגוונים מיוחדים כמו שחור אלגנטי או זהוב יוקרתי, וכדומה.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!