מראות

מראות

מראה

מראות

  • מראת קריסטל בלגי
  • עובי : 4/5/6 מ'מ
  • מלוטשת.
  • ניתן לעשות מראה מרחפת . המורחקת 10 סמ מהקיר
מראה

מראות מעוצבות

המראה שלנו, כבר מזמן, איננה רק אביזר נוסף שמטרתו לשקף את דמותנו. בשנים האחרונות, הפכו מראות מעוצבות לרהיט בעל אופי משלו. בין אם אתם מחפשים כרגע מראות גוף או מראות מיוחדות, ישנם מספר דברים שעליכם לדעת, לפני בחירת מראות לבית או לבית העסק.

מראות מעוצבות – מה הן?

כמראות מעוצבות מוגדרות אותן מראות מיוחדות שאותן ניתן להזמין רק באופן אישי מהזגג או מחברה שתחום התמחותה הוא מראות מעוצבות. מראות מיוחדות לבית מותאמות, באופן בלעדי, לא רק לטעמכם והעדפותיכם, אלא גם לסוג החלל שבו הן עתידות להיות ממוקמות ולמידותיו. כיום, מגוון המראות המעוצבות באופן אישי הוא גדול ורחב, וההבדלים הין המראות השונות מתמקד במספר קריטריונים – צורתה של המראה, המסגרת המקיפה אותה, סגנונה של המראה ואופן תלייתה.

צורתן של מראות לבית

על אף שמרביתנו רגילים למראן המלבני והרגיל של המראות, מראות מעוצבות מאפשרות לכם לצאת מהריבוע, ולבחור מראה בצורה חדשה – עגולה, סגלגלה (אובלית), מלבנית אופקית, מראה-לב, מראה משושה, ואפילו – חלוקת מראה גדולה יותר למספר מקטעים קטנים, אשר יחדיו – מרכיבים מראה גדולה וייחודית מבחינת צורתה. .

סוג המסגרת שמסביב למראה

 עיצוב מראה אינו בא לידי ביטוי, אך ורק, בצורתה, אלא גם במסגרת המקיפה אותה. מראות גוף, למשל, יכולות להיות מלבניות וסטנדרטיות, אבל אם נבחר מסגרת מעוצבת וייחודית, אולי אפילו מחומרים ייחודיים, המראות הסטנדרטיות והמשעממות פתאום תהפוכנה להיות מראות מעוצבות ויוצאות דופן, כאלה שתהפוכנה גם את החלל שבו הן נמצאות לייחודי.

אופן תלייתן של מראות מעוצבות

גם אופן תלייתן של מראות משפיע על ייחודן, וכאן, תעמודנה בפניכם מספר אופציות. הראשונה בהן, היא הדבקת המראה או תלייתה ישירות על קיר, בסגנון הקלאסי והמוכר. הדרך השנייה, היא תליית המראה על אביזר דקורטיבי, המותאם לעיצובה של המראה ולמסגרתה. האופציה השלישית, המקובלת מעט פחות אבל אטרקטיבית ביותר, היא מה שאנחנו קוראים לו "המראה המרחפת" או "המראה הצפה" מצב בו המראה תלויה על קיר, אבל אינה צמודה אליו.

Style Glass מתמחה בהתאמה אישית, בתכנון ובביצוע של עבודות הזכוכית השונות בבתים פרטיים, בגופים ציבוריים ובבתי עסק. לייעוץ, תכנון והתקנה, פנו אלינו בטלפון 050-6537043.

צריכים יעוץ והצעת מחיר? מלאו פרטים ומיד נחזור!